Wypożyczenie auta na Lotnisku Modlin

Port lotniczy Modlin jest jednym z najbardziej rozwijających się lotnisk międzynarodowych w Polsce. Obiekt znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim, w odległości około 35 kilometrów od Śródmieścia Warszawy. Obecnie lotnisko ma 30 regularnych połączeń z państwami europejskimi. Dodatkowo port lotniczy obsługuje loty czarterowe do najpopularniejszych kurortów.

Odbiór samochodu lotnisko Modlin

Lotnisko Modlin cieszy się coraz większą popularnością, nie tylko wśród polskich pasażerów, ale również wśród obcokrajowców. Z każdym rokiem ilość pasażerów, która korzysta z usług lotniska rośnie. W tej chwili szacuje się, że port lotniczy Modlin obsłużył około 3 milionów osób. Nieustanny rozwój portu lotniczego, a także możliwość korzystania z taniego przewoźnika powoduje, że lotnisko staje się konkurencyjne dla pozostałych obiektów w Polsce.

Wypożyczalnia samochodów

Dla jeszcze większej wygody pasażerów korzystających z lotniska Modlin, wychodzimy z korzystną usługą oferującą wynajem auta. Chociaż lokalizacja portu lotniczego, to niedalekie okolice Warszawy, to jednak podróż do stolicy lub innego miejsca, może stać się jeszcze bardziej komfortowa. W naszej flocie posiadamy różne segmenty samochodów, co pozwala na dogodne dopasowanie auta do oczekiwań naszych Klientów.

Nasza wypożyczalnia samochodów SIS-CAR w Warszawie proponuje Państwu pojazdy takich producentów jak Seat, Opel, Hyundai, Chevrolet, Volkswagen, Ford, czy też Peugeot. Dodatkowo można wynająć samochód wyposażony w nawigację GPS oraz fotelik do bezpiecznego przewozu dziecka. Udostępniamy samochody zarówno na krótki, jak i również na długi okres wynajmu.

Nasza wypożyczalnia wyróżnia się doskonałą obsługą i wdrażaniem wszelkich udogodnień dla naszych Klientów. Kierowca skontaktuje się z Państwem już 15 minut po wylądowaniu samolotu. Minimalna ilość procedur, a także zaparkowane auto bezpośrednio na parkingu znajdującym się przed halą przylotów powoduje, iż wynajęcie samochodu w naszej firmie zalicza się do przyjemnych części Państwa podróży.