Wypożyczenie auta na Lotnisku Okęcie

Port lotniczy Okęcie, to nie tylko najstarsze, ale i również najpopularniejsze lotnisko w całej Polsce. Według statystyk, w 2015 roku obiekt obsłużył ponad 1/3 wszystkich pasażerów korzystających z relacji krajowych oraz międzynarodowych. Chociaż port lotniczy Okęcie oficjalnie otworzono w 1934 roku, to historia tego obiektu sięga 1918 roku, kiedy to zdecydowano o zamknięciu lotniska Mokotowskiego.

Obecnie lotnisko obsługiwane jest przez dwa terminale: Terminal A oraz Terminal General Aviation, z którego odlatują samoloty prywatne oraz korporacyjne. Z portu lotniczego odbywają się loty regularne europejskie oraz pozaeuropejskie, a także międzynarodowe loty czarterowe. Ponadto obiekt obsługuje także loty towarowe na terenie Europy oraz pozostałych kontynentów.

Odbiór samochodu na okęciu - lokalizacja

Wypożyczalnia aut

Nasza wypożyczalnia SIS-CAR, wychodząc naprzeciw wszystkich potrzeb pasażerów, proponuje wynajem samochodów różnych segmentów. Do dyspozycji Państwa udostępniamy auta takich producentów jak Ford, VW, Opel, Seat, Hyundai czy też Peugeot .Dzięki temu nasi Klienci zyskują pewność stuprocentowego komfortu podczas jazdy, a także możliwość dobrania dodatkowego wyposażenia, takiego jak fotelik czy podstawkę dla dziecka, bądź nawigacja GPS.

Klienci korzystający z naszej floty, mogą liczyć na komfortową, a także błyskawiczną realizację usługi. Samochody podstawiane są przez naszych kierowców bezpośrednio na czwartym zewnętrznym pasie ruchu na parkingu znajdującym się przed wejściem do hali przylotów. Udostępniona mapa na stronie internetowej, czytelnie obrazuje zarówno parking oraz dokładne miejsce wydawania pojazdów. Nasz kierowca skontaktuje się z Państwem już 15 minut po lądowaniu samolotu.

Wszelkie informacje na temat tego, gdzie znajduje się dokładny adres wypożyczalni, a także pozostałe dane kontaktowe, można znaleźć w zakładce "Kontakt". Wypożyczalnia samochodów, którą prowadzimy jest wyposażona w pojazdy w bardzo dobrym stanie technicznym oraz wizualnym. Oferujemy wynajem aut krótkoterminowy, oraz obejmujący zdecydowanie dłuższy okres pobytu w Warszawie oraz okolicach.