Wypożyczalnia SIS-CAR Wynajem Wynajem średnioterminowy

Wynajem średnioterminowy samochodów w Warszawie

Witamy na stronie wypożyczalni aut Sis-Car

Prowadzenie i rozwijanie firmy bądź spółki, zawsze wiąże się z określonymi inwestycjami. Zadaniem przedsiębiorcy jest jak najbardziej trafne zarządzanie finansami, by przy niewielkim nakładzie finansowym móc osiągnąć jak najlepsze wyniki. Dlatego zdecydowanie lepszą decyzją od zakupu nowego samochodu do celów służbowych, który jak wiadomo szybko traci na wartości, będzie jego wypożyczenie.

Auta różnych segmentów

Jeśli nadal zastanawiasz się dlaczego warto skorzystać z naszej oferty wystarczy, że dokładnie zapoznasz się z naszą flotą. Do wynajmu dla klientów biznesowych posiadamy samochody z różnych segmentów. Wśród nich znajdują się samochody takich producentów jak Ford, Volkswagen, Opel, Chevrolet, Seat, czy też Hyundai. Pojazdy klasy A, B, C, D spełnią wszystkie Twoje oczekiwania pod względem typu nadwozia, pojemności silnika, czy też spalania.

To jeszcze nie wszystkie korzyści, jakie przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Wynajmując samochody z naszej floty, otrzymujesz pakiet ubezpieczeń OC/AC/NNW, dzięki czemu omijają Cię kolejne formalności, które za Ciebie załatwiamy. Wynajem średnioterminowy to doskonałe rozwiązanie dla rozwijających się firm, a także wahających się między długoterminowym leasingiem.

Skorzystaj z poniższego formularza, w którym masz okazję precyzyjnie określić swoje oczekiwania względem samochodu. Na podstawie zebranych informacji przedstawimy Ci konkretną ofertę, która będzie zawierać same zalety, takie jak idealne auto, dogodną umowę, a także niezwykle korzystną cenę. Wychodzimy do Twoich potrzeb, wspierając rozwój Twojego biznesu.

B
SEGMENT
Podane ceny nie zawierają podatku VAT ( 23% )
C
SEGMENT
Podane ceny nie zawierają podatku VAT ( 23% )
D+
SEGMENT
Podane ceny nie zawierają podatku VAT ( 23% )