Wynajem auta na osiedlu Wilanów


Pałac Wilanów

Osiedle Wilanów i Nowe Miasteczko Wilanów to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Ceny za metr kwadratowy mieszkania w tej lokalizacji bywają wyższe niż średnia krajowa, a wśród mieszkańców tej dzielnicy znaleźć można gwiazdy z pierwszych stron gazet. Jednocześnie, dzielnica jest kiepsko skomunikowana z resztą Warszawy, a dojazd do centrum potrafi być prawdziwym problemem.

Na Wilanowie jedynym środkiem transportu pozostają autobusy, które pomimo budowania kolejnych buspasów ciągle stoją w korkach. Nie ma tam tramwaju, a dojazd do najbliższej stacji metra (Wilanowska) zdecydowanie nie należy do przyjemności, szczególnie w godzinach szczytu. Czy nie lepiej byłoby wygodnie usiąść w fotelu samochodu?

Oferta wypożyczalni


Nie musisz już kupować samochodu na własność, by cieszyć się wszystkimi zaletami posiadania auta. Specjalnie dla Ciebie uruchomiliśmy ofertę wynajmu aut na Wilanowie. Dostarczymy wybrany przez Ciebie pojazd pod wskazany adres, a gdy nie będzie Ci już potrzebny odbierzemy go z dowolnego miejsca za niewielką dopłatą.

Oferta wypożyczalni Sis-Car to propozycja dla naprawdę wymagających! Szeroki wybór samochodów różnych segmentów - auta miejskie, kompaktowe oraz kombi. U nas nie ma limitu kilometrów przy wynajmie powyżej 5 dni - wynajem aut rozliczamy na podstawie czasu wypożyczenia, a nie liczby kilometrów jaką pokonasz. To bardzo korzystna oferta!