Wynajem aut na Bemowie


Bemowo to dzielnica specyficzna, przynajmniej jak na warszawskie standardy. Z jednej strony jest to miejsce, które na pierwszy rzut oka niczym nie różni się od Mokotowa czy Ursynowa lub nawet pobliskiej Woli, lecz mieszkańcy tej dzielnicy często narzekają na znaczną odległość od centrum. Te okolice często traktowane są jak przedmieścia Warszawy.

Pomimo całkiem nieźle funkcjonującej komunikacji publicznej na Bemowie, czasem zdarzają się sytuacje w których po prostu przydaje się samochód. I właśnie wtedy z pomocą wkracza Sis-Car - jedyna taka wypożyczalnia samochodów w Warszawie! Chcesz się przekonać co nas wyróżnia? Zarezerwuj auto już teraz!

Podstawienie auta


Mieszkasz w zachodniej części Warszawy i chcesz wynająć auto? Nie musisz już jechać do centrum! Po prostu wybierz samochód który chcesz wynająć (w ofercie samochody klasy A, B, C oraz D), a pracownik Sis-Car szybko i sprawnie dowiezie go pod drzwi Twojego domu czy mieszkania na Bemowie (dowolny adres).

Obawiasz się, że podstawienie auta na Bemowo będzie Cię drogo kosztować? Nic bardziej mylnego! Nawet jeżeli mieszkasz w okolicach Fortu Radiowo, Boernerowa czy innych miejsc oddalonych od centrum, opłata za dowiezienie auta będzie minimalna! Skontaktuj się z nami już teraz i poznaj doskonałe ceny Sis-Car!

Wypożyczalnia Sis-Car

Wypożyczalnia samochodów Sis-Car to jedyna taka firma w Warszawie. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się doskonałymi warunkami wynajmu - u nas nie ma limitu kilometrów przy wynajmie powyżej 4 dni, a płacisz wyłącznie za czas wynajmu samochodu. Zero ukrytych dopłat czy kosztów oraz minimum formalności przy wynajmie samochodu.